Ja

Pomysły na wieczór z przyjaciółkami

Pomysły na wieczór z przyjaciółkami

Szykuje Ci się pierwszy wolny wieczór od dawna i planujesz spędzić go z najlepszymi przyjaciółkami? To świetnie! Zadbajcie o to, by był on jak najmniej banalny, i jak najbardziej wyjątkowy. Jak go zorganizować? Przygotowaliśmy dla Was garść podpowiedzi.

SPA

Relaksujące zabiegi SPA to jeden z najlepszych pomysłów na babski dzień dla zapracowanych kobiet. W większych miastach oferta takich miejsc jest bardzo bogata i z łatwością wybierzecie coś dostosowanego do Waszych potrzeb i finansowych możliwości. Ekonomiczną opcją może być też zrobienie domowego SPA. Skupcie się na przykład na zabiegach na twarz. Możecie kupić koreańskie maseczki i peelingi, puścić relaksacyjną muzykę, otworzyć wino i stawać się coraz piękniejsze!

Kino

Multipleksy organizują regularnie specjalne seanse dla kobiet, podczas których nie tylko ogląda się film, ale można wziąć udział w zabawach czy konkursach. Alternatywą dla kina jest wieczorek filmowy w domu. W końcu czy istnieje coś lepszego od maratonu “Bridget Jones” w towarzystwie najlepszych przyjaciółek i góry popcornu?

Zakupy

Mówi się, że zakupy to ulubiona rozrywka kobieta. Jeżeli się z tym zgadzacie, to wybierzcie się na wspólne zakupy, zamiast znowu siedzieć w domu. By uniknąć banału, za cel postawcie sobie second handy albo sklepy polskich projektantów. Ciekawą ideą jest też organizacja wietrzenia szafy - czyli przyjaciółkowej wymiany ubrań.

Escape room

Na co dzień prowadzicie raczej standardowe, uporządkowane życie i macie ochotę na trochę emocjonującej rozrywki? Mogą Wam ją dostarczyć escape roomy, które najlepiej odwiedzić właśnie większym gronem. Do tego ich oferta jest tak różnorodna, że znajdzie się coś zarówno dla fanek filmowych klimatów, jak i horrorów, polityki itd.

Piknik w plenerze

Nic tak nie uspokaja jak obecność natury. A do tego towarzystwo przyjaciółek, pyszne przekąski, szampan. Jak tylko pogoda dopisze, nie ma właściwie lepszego pomysłu na kilka wolnych chwil!

Komentarze

Skomentuj