Ja

Kiedy przydatna jest poduszka rogal?

Kiedy przydatna jest poduszka rogal?

Okres ciąży, a potem przyjście na świat upragnionego maluszka to bardzo radosny okres w życiu każdej kobiety, do którego jednak trzeba się odpowiednio przygotować. Wyposażenie pokoiku dla dziecka w łóżeczko, przewijak, szafki i komody to jednak nie wszystko. Bardzo ważne są różnego rodzaju akcesoria do pielęgnacji noworodka, które ułatwiają młodej mamie karmienie i zabiegi higieniczne. Do jednym z priorytetowych gadżetów należy poduszka w kształcie rogala, ponieważ zapewnia wygodne trzymanie maluszka podczas podawania pokarmu i odciąża kręgosłup mamy.

Jakie są zalety poduszki w kształcie rogala?

To bardzo praktyczny gadżet, który zapewnia wygodę nie tylko maluszkowi, ale i jego mamie. Dzięki jego wykorzystaniu dziecko może przybrać bezpieczną i prawidłową pozycję ciała i spokojnie zaspokoić głód. Taka poducha to także ogromne udogodnienie dla mamy, która musi karmić maluszka wiele razy na dobę. Może być pewna, że dziecko spoczywa bezpiecznie w jej ramionach, a sama czuje się komfortowo, ponieważ nie nadweręża szyi, ramion i pleców. Poduszka zwana fasolką posiada ergonomiczny, specjalnie opracowany kształt, jest lekka, miękka i wygodna. Ponadto jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

W jakich sytuacjach przydatna jest poduszka rogal?

Karmienie dziecka to nie jedyna sytuacja, kiedy taka poduszka może być wykorzystana. Znakomicie sprawdza się w wielu innych okolicznościach życiowych i można śmiało powiedzieć, że towarzyszy maluszkowi w dalszych okresach życia. Może służyć do zabawy, podpórki podczas nauki siadania, w czasie podróży samochodem. Poduszka w kształcie rogala to także najlepsze akcesorium dla kobiety w ciąży. Dzięki temu, że idealnie dopasowuje się do ciała i jest ogromnym udogodnieniem podczas snu na boku, odpoczynku, ponieważ niweluje wszystkie niedogodności związane z okresem ciąży. Takie podparcie zapewnia kobiecie prawdziwy komfort w wielu sytuacjach, ponieważ wpływa pozytywnie na jej lepsze zdrowie i samopoczucie.

Najlepsze poduszki w kształcie rogala

Na rynku dostępnych jest wiele modeli takich poduszek, które różnią się kształtem, rodzajem wypełnienia, rozmiarem i materiałem, z jakiego zostały wykonane. Pośród wielu producentów na szczególną uwagę zasługuje firma Ceba Baby. - https://cebababy.eu/pl/c/Poduszki-Cebuszki/54
Czym wyróżnia się nasza marka? Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy poduszkę relaksacyjną dla mamy i dzidziusia, wypełnioną mikroperłą styropianową. Nasze poduszki to certyfikowane produkty medyczne, które są antyalergiczne, wielofunkcyjne i komfortowe w użytkowaniu. Ponadto pięknie się prezentują.

Komentarze

Skomentuj