Rodzina

Podziękowania dla rodziców - pomysły na unikatowe prezenty

Podziękowania dla rodziców - pomysły na unikatowe prezenty

Rodzice - każdy z nas wiele im zawdzięcza. Jak podziękować za ich trud i poświęcenie? Ciężko znaleźć odpowiednie słowa i gesty. Równie trudno jest także z podarunkiem. Jaką powinien mieć on formę? Nie chodzi o to, by prezent był bardzo drogi. Liczy się oryginalność, która pozwoli poczuć się rodzicom kimś dla ich dziecka wyjątkowym.

Kiedy wręczyć rodzicom podarunek?

W kalendarzu widnieje Dzień Ojca i Dzień Matki, nie ma jednak Dnia Rodzica, który pozwoliłby podziękować im obojgu jednocześnie. Na ogół tego typu gest wykonywany jest w dniu ślubu, w czasie błogosławieństwa Młodej Pary. Ale okazji jest znaczenie więcej. Może to być rocznica ślubu rodziców albo wspólne Święta. Prezent wręczyć można także przy innej okazji rodzinnej, a czasem nawet i bez specjalnego powodu. Szczera rozmowa, chęć i gotowość, by przekazać swoim rodzicom słowo "dziękuję" są rezultatem ważnych chwil i czasem długiego procesu dojrzewania, który pozwala zrozumieć, jak ważną w naszym życiu rolę odegrali mama i tata.

Co wręczyć rodzicom na prezent?

Jednym z częstych błędów jest to, że prezenty dla rodziców są praktyczne - można je spożytkować w życiu codziennym. Niestety, o takiej formie podarunku łatwo jest zapomnieć, a ponadto nie zachwyca on swoją oryginalnością. Jaki inny rodzaj prezentu można więc wybrać? Strzałem w dziesiątkę są statuetki dla rodziców, dzięki którym z pewnością poczują się oni docenieni. Sklep internetowy TRYUMF oferuje szeroki wybór różnego rodzaju medali, trofeów i pucharów. Sprawdzą się one na każdą okazję, zarówno w trakcie dużych uroczystości (np. ślub), jak i w kameralnych okolicznościach. Statuetki dla rodziców mają ciekawe i eleganckie formy, pięknie będą się więc prezentować na półce w salonie i w sypialni, każdorazowo przypominając mamie i tacie, jak ważni są dla swojego dziecka. Każdą z nagród można spersonalizować tj. umieścić na niej nadruk bądź grawer. Może to być cytat, słowa podziękowania, ciepłe życzenia czy żartobliwe sformułowanie. Można także nawiązać do terminologii sportowej i np. przyznać puchar za zajęcie "I miejsca w dziedzinie rodzicielstwo". To właśnie grawer i jego unikatowa treść sprawią, że podarunek nabierze osobistego charakteru. Każdy zamawiający sam decyduje o treści i formie nadruku, tak aby wyrażał on dokładnie to, co rodzice powinni wiedzieć.

Statuetka jako forma podziękowania dla rodziców to niezwykle oryginalny pomysł na prezent. Z pewnością sprawi ona, że rodzice wzruszą się, a także poczują się docenieni. Stylowo wyglądająca nagroda będzie każdego dnia wywoływała uśmiech na ich twarzach.

Komentarze

Skomentuj